Vysílací studio

Připojte se k nám
 
Z hodiny na hodinu jsme v rámci bezpečnosti uzavřeli školící centra veřejnosti a během pár dní jsme v nich vystavěli špičkové vysílací studio. Nabrali jsme spoustu zkušeností s on-line vysíláním a obojí vám nabízíme ke sdílení.

Technika

Logitech Brio 4K Stream

Terronic Basic Hobby 5

Philips 273V 27″

RODE SmartLav+

S rychlostí 350/50 Mbis/s

Cena

440 bez DPH za hodinu

Jak to probíhá?

Aby vysílání bylo pro vás i účastníky opravdu pohodlné, jsme vybavení profi streamovací webkamerou s rozlišením až 4K, dvěmi studiovými světly a monitorem s velkým rozlišením. Do našich místností jde celý den denní světlo z vnitrobloku a zároveň vás nebude rušit hluk z ulice. Pro lektora je po celý den k dispozici káva, čaj a voda. Mezitím co budete vysílat, jsme poblíž a připraveni pomoct.JAK SE K vám DOSTAT?

  • Tramvají na zastávku Olšanské hřbitovy
  • Metrem na zastávku Flora

Kde zaparkovat?

Nejlépe v ulici Vlašimská, Bratří Čapků nebo Benešovská – jsou zdarma. Jinak všechny příjezdové ulice z Vinohradské jsou fialové zóny. Platí se 40 korun na hodinu. Pokud by nebylo místo, je možné auto nechat v OC Flora.

Kam v okolí na oběd?

Máme v okolí velký výběr, je možné zajít na českou, vietnamskou nebo taiwanskou kuchyň. Zeptejte se personálu, vytiskne vám denní menu a domluví v restauraci rezervaci. Můžeme za vás zaplatit kartou a přidat do faktury za akci.

Máte klimatizaci?

Nemáme, není potřeba. Jsme v přízemí a i v polovině srpna u nás není více, než 22 stupnů. Pokud potřebujete čerstvý vzduch, je možné otevřít okna do vnitrobloku, kde vás nebude rušit hluk z ulice.

Jak zaplatit?

Nejčastěji na fakturu. Vystavujeme je týdně a se 14denní splatností. Při dlouhodobější spolupráci jdou podmínky upravit. 

Vytvořením objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Kontakt

Jan Just
Manažer center
info@just-home.cz
+420 774001077 (9-17h)

Pro účastníky

Podrobné informace jak se k nám dostat nebo kam si zajít na oběd najdete zde.

Jsme online