Šrobárova 13

Kreativní prostor, kde se příjemně pracuje a dobré myšlenky přicházejí
 
Školící centrum se skládá ze dvou místností. Obě mají vlastní vybavení, kuchyňku, vchod, sociální zázemí a jsou mezi nimi odhlučněné uzamykatelné dveře. Je na vás, zda-li obsáhnete celé centrum nebo využijete jen jeden z prostorů.

Open space

Jedinečně řešený otevřený prostor s netradiční dispozicí umožňuje využít každou minutu naplno, pohybovat se, tvořit, relaxovat, komunikovat, prostě “být”. Je vhodný pro pořádání work shopů, pracovních meetingů, prezentací a všech typů vzdělávacích akcí. Prostory jsou navrženy s maximálním důrazem na pohodlí jak účastníků, tak i lektorů. Na místě najdete vše potřebné, stačí přijít a bude o Vás postaráno. Prostor má velkoryse řešené zázemí, najdete zde prostor na relaxaci, posezení u kávy a nebo třeba společné vaření.

divadlo

škola

800,-
ZA HODINU VE VŠEDNÍ DEN MEZI 9-18H
700 ,-
ZA HODINU VE VŠEDNÍ DEN MEZI 18-22H
600,-
ZA HODINU O VÍKENDU MEZI 9-22H

Meeting space

Prostor vhodný na pořádání pracovních porad středně velkých a menších týmů, prezentaci vizí a produktů, pořádání work shopů a komunitních setkání. Vyzkoušejte jedinečné kreativní prostředí a přijďte se inspirovat, pracovat, bavit se a žít!

divadlo

škola

400,-
ZA HODINU VE VŠEDNÍ DEN MEZI 9-18H
350 ,-
ZA HODINU VE VŠEDNÍ DEN MEZI 18-22H
300,-
ZA HODINU O VÍKENDU MEZI 9-22H

JAK SE K vám DOSTAT?

  • Tramvají na zastávku Olšanské hřbitovy
  • Metrem na zastávku Flora

Kde zaparkovat?

Všechny příjezdové ulice z Vinohradské jsou fialové zóny. Platí se 40 korun na hodinu. Pokud by nebylo místo, je možné auto nechat v OC Flora.

Kam v okolí na oběd?

Máme v okolí velký výběr, je možné zajít na českou, vietnamskou nebo taiwanskou kuchyň. Zeptejte se personálu, vytiskne vám denní menu a domluví v restauraci rezervaci. Můžeme za vás zaplatit kartou a přidat do faktury za akci.

Máte klimatizaci?

Nemáme, není potřeba. Jsme v přízemí a i v polovině srpna u nás není více, než 22 stupnů. Pokud potřebujete čerstvý vzduch, je možné otevřít okna do vnitrobloku, kde vás nebude rušit hluk z ulice.

Jak můžu zaplatit?

Nejčastěji na fakturu, vystavujeme je vždy koncem měsíce se 14denní splatností.

Vnitroblok

Menší prostor uvnitř vinohradských domů

Poptat

Ověřte rovnou termín

Pro ověření termínu prosím rovnou volejte nebo pište

Kontakt

Jan Just
Manažer center
e: info@just-home.cz
t: +420774001077

Adresa
  • náměstí Jiřího z Lobkovic 8
  • Šrobárova 13
  • Písecká 13
Jsme online