Vnitroblok

náměstí Jiřího z Lobkovic 8, Praha 3 - Vinohrady
 
Prostor se nachází v přízemí menší stavby umístěné uvnitř domů na pražských Vinohradech. Místo je opravdu klidné, je možné po domluvě využít i předzahrádku.
440,- bez DPH za hodinu pronájmu.

 
Prostor je vhodný pro nerušené porady menších týmů, natáčení promo videí nebo podcastů, koučovacích setkání nebo vedení personálních schůzek. Umístění ve vnitrobloku poskytuje svůj specifický komfort a kouzlo. Přijďte a vyzkoušejte připravené zázemí.

divadlo

škola

Jak se k nám dostat?

  • Tramvají na zastávku Olšanské hřbitovy
  • Metrem na zastávku Flora

Kde zaparkovat?

Nejlépe v ulici Vlašimská, Bratří Čapků nebo Benešovská – jsou zdarma. Přímo v ulici je fialová zóna a platí se 40 korun na hodinu. Pokud by nebylo místo, je možné auto nechat v OC Flora.

Kam v okolí na oběd?

Máme v okolí velký výběr, je možné zajít na českou, vietnamskou nebo taiwanskou kuchyň. Zeptejte se personálu, vytiskne vám denní menu a domluví v restauraci rezervaci. Můžeme za vás zaplatit kartou a přidat do faktury za akci.

Máte klimatizaci?

Nemáme, není potřeba. Jsme v přízemí a i v polovině srpna u nás není více, než 22 stupnů. Pokud potřebujete čerstvý vzduch, je možné otevřít okna do vnitrobloku, kde vás nebude rušit hluk z ulice.

Jak mohu zaplatit?

Nejčastěji na fakturu. Vystavujeme je týdně a se 14denní splatností. Při dlouhodobější spolupráci jdou podmínky upravit. 

Šrobárova 13

Spousta prostoru a kreativity

Poptat

Ověřte rovnou termín

Volné termíny vám rádi ověříme po telefonu nebo mailem.

Kontakt

Jan Just
Manažer center
e: info@just-home.cz
t: +420774001077

Adresa
  • Šrobárova 13
  • náměstí Jiřího z Lobkovic 8
Jsme online