Vnitroblok

náměstí Jiřího z Lobkovic 8, Praha 3 - Vinohrady
 
Prostor se nachází v přízemí menší stavby umístěné uvnitř domů na pražských Vinohradech. Místo je opravdu klidné, je možné po domluvě využít i předzahrádku.
Stahněte si PDFko pro snadnější sdílení

Vnitroblok

Prostor je vhodný pro nerušené porady menších týmů, natáčení promo videí nebo podcastů, koučovacích setkání nebo vedení personálních schůzek. Umístění ve vnitrobloku poskytuje svůj specifický komfort a kouzlo. Přijďte a vyzkoušejte připravené zázemí. 

divadelní

školní

Cena za hodinu pronájmu : 440,- bez DPH 
Chci poptat prostor

Jak se k nám dostat?

  • Tramvají na zastávku Olšanské hřbitovy
  • Metrem na zastávku Flora

Kde zaparkovat?

Všechny ulice v okolí jsou fialové nebo modré zóny. Cenově jsou mezi 40 až 60 Kč za hodinu parkování. Platba je možné přes parkomat nebo mobilní aplikaci. Variantou může být podzemní parkoviště v OC Flora v docházkové vzdálenosti 5 minut.

Kam v okolí na oběd?

Máme v okolí velký výběr, je možné zajít na českou, vietnamskou nebo taiwanskou kuchyň. Zeptejte se personálu, vytiskne vám denní menu a domluví v restauraci rezervaci. Můžeme za vás zaplatit kartou a přidat do faktury za akci.

Máte klimatizaci?

Nemáme, není potřeba. Jsme v přízemí a i v polovině srpna u nás není více, než 22 stupnů. Pokud potřebujete čerstvý vzduch, je možné otevřít okna do vnitrobloku, kde vás nebude rušit hluk z ulice.

Jak mohu zaplatit?

Nejčastěji na fakturu. Vystavujeme je na konci každého měsíce po akci a máme 14 denní splatností. Při dlouhodobější spolupráci jdou podmínky upravit. 

Šrobárova 13

Spousta prostoru a kreativity

Pronájem

Ověřte rovnou termín

Vytvořením objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Kontakt

Jan Just
Manažer center
info@just-home.cz
+420 774001077 (9-17h)

Pro účastníky

Podrobné informace jak se k nám dostat nebo kam si zajít na oběd najdete zde.

Jsme online